Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cvičíme a cvičíme anebo si hrajeme

Dnes jsme si cvičení užili. Kristýna nás naučila novou říkanku "Když já se natáhnu", pak jsme si zahráli na "Rybičky", také jsme hráli na "Pouštění draků" a nakonec jsme zkusili novou hru "Na hasiče"

Říkanka

Když já se natáhnu
Když já se natáhnu, až na strop dosáhnu. (na špičkách s rukama nad hlavou se snažíme dosáhnout až na strop)
Když já se skrčím, do výšky skočím. (na bobeček a z bobečku skočíme do výšky)
Když já se zatočím, celý svět roztočím. (zatočíme se do kola)
A když si sednu, ani se nehnu. (sedneme si na zem )

Hry

Rybičky - pexeso máme rozdělené na 2 stejné hromádky, jednu jsme umístili na žebřiny a jednu do švédské bedny, ze které jsme si udělali rybníček. Na pexesu v bedně máme kancelářské sponky a pomocí prutů z magnetu si každý vyloví "rybičku". Přeběhneme opičí dráhu a na žebřinách najdeme stejnou kartičku pexesa jako jsme vylovili. Obě kartičky doneseme zpět k rybníčku.

Pouštění drahů - máme dva mráčky nakreslené na kartonu. Jeden mráček fouká a jeden nefouká. Každý dostane do ruky kolečko se stuhou a když ukážeme mráček, který fouká, všichni běháme a stuhy za náma vlajou jako dráčci. Když mráček nefouká, všichni odpočíváme na žíněnce.

Na hasiče - máme 2 lavičky opřené o žebřiny a nahoře je umístěný zvoneček. Každý vyleze nahoru zazvoní na zvoneček a zase sklouzne se zpět. Tam předá štafetu a leze další. Příště si jako štafetu budeme předávat hasičskou helmu, těšte se

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What you necessary to recognize apropos high blood pressure

ASkapereddralm,30. 7. 2018 14:29

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-effet-secondaire/